تغییر در منابع تغذیه کوچک نمایش بزرگتر

تغییر در منابع تغذیه کوچک

نوع فایل : PDF

زبان : فارسی

این فایل آموزشی به صورت چاپی نیست

کل توضیحات این محصول بر اساس یک آیسی چند کاره است (نحوه نصب روی برد)

بدون وجود این آیسی چند کاره ، این فایل آموزشی نیز کاربردی نیست.

این آیسی در ایران در دسترس نیست و باید از سایت های خارجی مانند آمازون و ... تهیه شود. لینک توضیحات آیسی داخل این فایل آموزشی قرار دارد.

جزییات بیشتر

اطلاعات بیشتر

هر تعمیر کار الکترونیک باید نحوه دستکاری در منابع تغذیه سوئیچینگ (SMPS) کوچک را بداند  تا تعداد دستگاه های تعمیری او افزایش یابد ، بنابراین پول بیشتری نیز به دست خواهید آورد.
 
همکاران تعمیرکار عزیز ،
اجازه دهید مطلبی را با شما در میان بگذارم ، دستکاری SMPS های کوچک بسیار آسان است. چیزی که لازم دارید مطالعه اطلاعاتی است که در این کتاب قرار داده ام و دنبال کردن مراحل گام به گام آن است. از نحوه انجام آسان چنین دستکاری هایی بسیار شگفت زده خواهید شد . پخش کننده های DVD ، مانیتورهای LCD و LED ، گیرنده های دیجیتالی ، گیرنده های ماه = + واره ای ، آداپتورهای برق با اندازه کوچک و غیره . به شرطی می توانید این SMPS ها را دستکاری کنید که منبع تغذیه دستگاه کمتر از 80 وات باشند و از توپولوژی های منابع تغذیه که در زیر نمایش داده شده اند استفاده کنند.
 
منبع تغذیه ای که شامل Power IC ، Power FET ، ترانسفورمر پاور و یک IC اپتوکوپلر است ، قابل دستکاری می باشد.
 
منبع تغذیه ای که شامل  یک Power IC است ( Power FET پیش از این داخل Power IC قرار گرفته است) ، ترانسفورمر پاور و یک IC اپتوکوپلر است را می توان دستکاری کرد.
 
 
در این کتابچه راهنما 3 مورد واقعی تعمیر را نشان می دهم که چطور با استفاده از روش دستکاری ، با موفقیت منابع تغذیه را دستکاری و تعمیر کرده ام . در دو مورد از این موارد تعمیر ، تعمیرکاران دیگر آنها را غیر قابل تعمیر اعلام کرده بودند اما توانستم هر دو آنها را تعمیر کنم.
 
خبرهای خوش این است که ، خواه منابع تغذیه کوچک شما 2 ، 3 ، 4 یا حتی 5 خروجی ولتاژ داشته باشد ، هنوز هم می توانید این روش دستکاری را استفاده کنید.
 
این کتاب الکترونیکی شامل 42 صفحه از اطلاعات ناب می باشد. این کتاب برای هر کسی که در جستجوی نکته های تعمیر سریع در تعمیر منابع تغذیه کوچک است ، عالی می باشد.
این کتاب الکترونیکی برای تازه کارها نوشته نشده است و اگر تازه کار هستید و می خواهید این رشته تعمیر الکترونیک را شروع کنید ، پیشنهاد می کنم کتاب های الکترونیکی (PDF( آزمایش قطعات الکترونیک و راهنمای تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ را تهیه کنید.
 
تصاویر زیر تنها نمونه های از منابع تغذیه کوچکی هستند که می توانید آنها را دستکاری کنید :
 
منبع تغذیه مانیتور LCD
 
 
منبع تغذیه پخش کننده DVD
 
 
آداپتور برق کوچک
 
 
مزایای دستکاری در منابع تغذیه کوچک

1) هنگامی که به خاطر صاعقه منابع تغذیه آسیب می بینند ، معمولا بعضی قطعات خراب خواهند شد. در بعضی موارد قطعات بخش پاور به حدی آسیب می بینند که قابل شناسایی نیستند. اگر دیاگرام شماتیک یا منبع تغذیه مشابه جهت مقایسه ، برای تشخیص اندازه اصلی قطعات را نداشته باشید ، تعمیر منبع تغذیه بسیار سخت خواهد شد.
 
2) Power IC و Power FET در منابع تغذیه با شماره قطعه های مختلفی وجود دارد. اگر قطعات یدکی را پیدا نکنید به این معنی است که قادر به تعمیر آنها نخواهید بود.

3) صرفه جویی در هزینه - در بعضی منابع تغذیه ، قیمت Power IC و Power FET ممکن است بسیار گران باشد. دیگر لازم نیست انواع شماره قطعه های Power IC و Power FET را به عنوان یدک در انبار ذخیره کنید. این روش واقعا می تواند باعث صرفه جویی در هزینه ها شود.

4) صرفه جویی در زمان - گاهی اوقات زمان زیادی را صرف عیب یابی منابع تغذیه می کنیم . مشکلاتی مانند بدون پاور ، افت ولتاژ ، افزایش ولتاژ ، خاموش شدن پاور ، مشکلات متناوب پاور و غیره را با استفاده از این روش می توانید حل کنید.

5) انجام آسان مراحل - اگر مراحل گفته شده را دنبال کنید در کمتر از 20 تا 25 دقیقه می توانید آن را انجام دهید.

6) مهم ترین قسمت ماجرا این است که این قطعات بسیار ارزان هستند  و مکان تهیه این قطعات به صورت آنلاین را با شما به اشتراک خواهم گذاشت
 
داشتن این کتابچه راهنما به شما کمک خواهد کرد با موفقیت منابع تغذیه بیشتری را تعمیر کنید بنابراین سود بیشتری نیز کسب خواهید کرد.
 
 
شما یک برتری بزرگ در مقایسه با تعمیرکاران دیگر دارید،  آنها این رازهای دستکاری را نمی دانند.
 
 
مقدمه ...
 
تصور کنید قادر به تعمیر انواع مختلفی از منابع تغذیه کوچک هستید و پول زیادی از این راه به دست می آورید. این موضوع وقتی امکان پذیر است که دانش لازم در زمینه دستکاری منابع تغذیه را داشته باشید. و این دقیقا چیزی است که می خواهم به شما یاد بدهم. بهترین بخش ماجرا چیست؟ انجام این دستکاری بسیار آسان است چون برای از بین بردن بازی آزمایش و خطا در زمان کار ، از بیش از 40 تصویر استفاده کرده ام.
 
در زیر پیش نمایش بعضی از صفحات کتاب رازهای دستکاری منابع تغذیه سوئیچینگ کوچک را مشاهده می کنید !

توضیح در مورد این محصول :

کل توضیحات این فایل آموزشی بر اساس یک آیسی همه کاره است (نحوه دستکاری در برد و قرار دادن این آیسی در مدار)

بدون وجود این آیسی همه کاره ، این فایل آموزشی نیز کاربردی نیست.

می توانید این آیسی را از سایت های خارجی مانند آمازون خرید کنید.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

تغییر در منابع تغذیه کوچک

تغییر در منابع تغذیه کوچک

نوع فایل : PDF

زبان : فارسی

این فایل آموزشی به صورت چاپی نیست

کل توضیحات این محصول بر اساس یک آیسی چند کاره است (نحوه نصب روی برد)

بدون وجود این آیسی چند کاره ، این فایل آموزشی نیز کاربردی نیست.

این آیسی در ایران در دسترس نیست و باید از سایت های خارجی مانند آمازون و ... تهیه شود. لینک توضیحات آیسی داخل این فایل آموزشی قرار دارد.