09118747767    /     etamirir@gmail.com

نوع فایل پی دی اف

قابلیت چاپ دارد

 

برای مشاهده پیش نمایش این فایل روی تصویر کلیک کنید

 

پرداخت آنلاین و دریافت لینک دانلود در پایین صفحه

تعمیر منبع تغذیه سوئیچینگ  ( SMPS )

 

آیا شما LCD TV ، PLASMA ، تلویزیون ، مانیتور ، DVD ، VCD ، دوربین مدار بسته ، چاپگر ، آداپتور لپ تاپ ، XBOX ، دستگاه های صوتی ، پروژکتور ، منبع تغذیه کامپیوتر و غیره را تعمیر می کنید .

 

شما به این کتاب قدرتمند که  نشان می دهد چطور یک تعمیرکار حرفه ای در تعمیر منابع تغذیه شوید  نیاز دارید.

در کمتر از 7 روز (گارانتی شده )

 

به شما همه رازهای تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ را نشان خواهم داد و اینکه چگونه می توانید تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ SMPS را در خانه به راحتی انجام دهید. با روش ها و تکنیک های آزمایش شده که در تمام دنیا کار می کند.

 

چند ایمیل که از طرف خواننده های کتاب به ما ارسال شده است :

به خاطر کتابتان از شما تشکر می کنم من آن را دانلود کردم. این کتاب عالی است و من آنرا یک کتاب که همیشه باید روی میز تعمیرم باشد می شناسم. این کتاب غنی از راه حل های عملی تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ  است.

Max Yabri

Papua new Guinea

 

با سلام

من بسیار هیجان زده ام ! من اولین منبع تغذیه خود را تعمیر کردم . مشکل ، چشمک زدن پاور بود

با کمک کتاب شما به سرعت مشکل را پیدا کردم ! مشکل از اپتوکوپلر 4N34 بود .

Riaan آفریقای جنوبی

 

 

تعمیر کار الکترونیک عزیز

اجازه دهید سریع به اصل موضوع بپردازم . شما اینجا هستید چون می خواهید یاد بگیرید چطور منابع تغذیه سوئیچینگ  را تعمیر کنید و مطمئن نیستید چطور این کار را انجام دهید. یا  اطلاعات مقدماتی را دارید اما در  تلاش هستید چون ادعاهای زیادی در مورد آسان بودن تعمیر منابع تغذیه شنیده اید که می گویند چقدر آسان بود.

 

من یک تعمیرکار حرفه ای الکترونیک هستم و نوشتن کتاب تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ  را تازه به اتمام رسانده ام .

این کتاب الکترونیکی یک دوره آموزشی کامل است که شامل بهترین استراتژی ها و روش های من در رفع ایراد  منابع تغذیه سوئیچینگ  می باشد .

 

سعی کرده ام آسان ترین روش ها را برای تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ  ارائه دهم و با اطمینان می توانم بگویم ... این خیال پردازی نیست . می توانم به شما نشان دهم چطور آن را انجام می دهم.

 

عیب یابی و تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ  می تواند بینهایت گیج کننده باشد، اگر  کسی را نداشته باشید که شما را در تمام مراحل کار راهنمایی کند.

می دانم که وقتی این سایت را پیدا کردید خوشحال شدید چونکه بالاخره یک راه مطمئن و گارانتی شده آموزش رازهای تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ  وجود دارد.

من رازهای تعمیر را در یک کتاب الکترونیکی گرد آوری کرده ام و این رازها را نمی توانید در جاهای دیگری پیدا کنید.

 

این کتاب برای افرادی که قبلا مقداری تجربه تعمیر لوازم الکترونیکی دارند یا در این شغل مشغول به کار هستند مناسب است.

 

- چرا شما باید به حرف های من گوش کنید ؟ چه چیزی باعث می شود من یک متخصص در زمینه تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ شوم ؟

 

برای شروع ،  به مدت 20 سال است که در زمینه تعمیر لوازم الکترونیکی کار می کنم .

و هزاران منبع تغذیه سوئیچینگ  را تعمیر کرده ام و بسیاری از مشکلات منابع تغذیه سوئیچینگ  را حل کرده ام .

من یک مربی آموزشی هستم که تعمیر لوازم الکترونیکی را تدریس می کنم و چندین کتاب الکترونیکی در زمینه تعمیر لوارم الکترونیکی نوشته ام .

 

وارد شدن به رشته تعمیر منابع تغذیه کار سختی نیست. تعمیر منابع تغذیه مانند دانش ساخت موشک نیست.

لازم نیست در این زمینه نابغه باشید. افرادی که در زمینه الکترونیک تجربه دارند می دانند که داشتن روش صحیح در عیب یابی و تعمیر منابع تغذیه ، کلید موفقیت دراز مدت در این رشته است.

 

ببینید ، اگر شما اطلاعات تئوری زیادی در زمینه منابع تغذیه داشته باشید اما تجربه عملی در زمینه تعمیرات نداشته باشید چه اتفاقی ممکن است بیافتد.

بله ، شما ممکن است به جای رفع مشکل باعث ایجاد مشکل بیشتر در منبع تغذیه شوید چونکه نمی دانید باید از کجا شروع کنید و کسی نیست که به صورت عملی شما را راهنمایی کند.

چیزی که مهم است ، این موضوع است که شما باید بدانید ، چطور باید تعمیر کنید نه اینکه فقط  تئوری های منابع تغذیه سوئیچینگ  را یاد بگیرید.

اگر می خواهید یک تعمیرکار خوب منابع تغذیه سوئیچینگ ( SMPS) شوید به این کتاب نیاز دارید که می تواند به شما کمک کند .

این جادو و سحر نیست . تنها چیزی که لازم دارید به کار بستن اطلاعات موجود در کتاب است.

 

می دانم تعمیرکاران زیادی برای تعمیر منابع تغذیه تلاش می کنند . ایمیل های زیادی دریافت کرده ام که اظهار داشته اند در زمان تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ  (SMPS) با مشکلاتی مواجه شده ایم اما قادر به رفع آنها نیستیم و با همه تلاش هایی که کرده ایم و زمان های زیادی که صرف پیدا کردن مشکل کرده ایم اما در انتها شکست خورده و حتی نتوانسته ایم هزینه ای از مشتری دریافت کنیم  .

 

اگر این رازها بسیار خوب هستند ، چرا من آنها را با دیگران به اشتراک می گذارم ؟

 

پس از سال ها ،  تعمیرکاران زیادی را دیده ام که برای موفقیت در تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ  تلاش می کنند اما سرانجام پس از شکست های مداوم تسلیم می شوند.

در واقع ، بیشتر افرادی که شروع به تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ  می کنند ، در انتها با کناره گیری از این شغل کار خود را در زمینه دیگری ادامه می دهند چونکه به نتایج سریع و مطلوبی نرسیده اند.

 

آنها همه داستان هایی در مورد اینکه تعمیرکاران الکترونیک می توانند منابع تغذیه را تعمیر کرده و پول خوبی به دست بیاورند را می خوانند و تشویق می شوند تا وارد این رشته شده و آن را آزمایش کنند.

اما زمانی که در تعمیر SMPS شکست می خورند  و پولی به دست نمی آورند ، ناامید می شوند.

این اتفاق به این دلیل می افتد که آنها روی اطلاعات اشتباهی متمرکز شده اند  ،  یعنی مطالعه بسیار زیاد تئوری های منابع تغذیه .

 

برای اینکه در تعمیر  منابع تغذیه سوئیچینگ ( SMPS) موفق شوید باید اطلاعات درست و کاربردی را کسب کنید . شما قطعا این اطلاعات را می توانید از این کتاب به دست آورید .

پس از سال ها تجربه این موارد و همچنین دریافت صدها ایمیل از تعمیرکارانی که از من خواسته اند به آنها رازهای تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ را آموزش دهم باعث شد تا این کتاب را بنویسم .

 

 

برای اولین بار ، من همه روش هایی که در زمان تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ از آنها استفاده می کنم را برای عموم مردم افشا می کنم .

 

این اطلاعات هرگز برای افراد دیگری افشا نشده است.   فقط بعضی از این رازها را در کتاب های دیگرم استفاده  کرده ام . خواننده های کتاب های من به سرعت این روش ها را در تعمیر لوازم خود به کار بسته اند.

بیشتر تعمیرکاران الکترونیک نمی خواهند شما این رازها را بدانید. آنها ترجیح می دهند فقط به شما بگویند " این یا آن قطعه را تعویض کن "  اما واقعا به شما نمی گویند که چطور می توانید قسمت های خراب دستگاه را تشخیص دهید و می خواهند همیشه در ابهام باشید.

 

و این موارد دلیل این شد که تصمیم بگیرم همه روش ها و استراتژی های تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ را در یک مجموعه آموزشی انفجاری جمع آوری کنم .

 

همین حالا تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ را شروع کنید.

این فرصت را از دست ندهید چون همه ی رازهای تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ را که به شدت حفاظت شده و پنهان شده اند را برای شما افشا خواهم کرد.

 

 

در این کتاب الکترونیکی PDF راهنمای تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ شما چه چیزی یاد می گیرید:

 

- دستورالعمل گام به گام و آسان ( 271 صفحه )

- یاد می گیرید منابع تغذیه سوئیچینگ چگونه کار می کنند (تکنولوژی Mosfet و منبع تغذیه سوئیچینگ ATX )

- یاد می گیرید نقشه ها ( Shematic) را بخوانید و با وظیفه هر بخش آشنا شوید.

- یاد می گیرید چطور مشکل را در قسمت SMPS تفکیک کنید تا با سرعت بیشتری ایراد را پیدا کنید.

- با فرکانس ها و ولتاژ های حیاتی و مهم در بیشتر بخش های SMPS آشنا می شوید که باعث می شود به آسانی عیب را تشخیص دهید.

- همراه با آموزش از تصاویر بیشماری استفاده شده ( حدود 246 عکس + نقشه ها ) که باعث می شود نیاز به حدس و گمان در زمان کار نداشته باشید و با اطمینان بیشتری کار کنید.

- با وظایف 11 مدار اصلی SMPS آشنا می شوید.

- با 5 روشی که  در زمان عیب یابی و تعمیر هر نوع SMPS از آن استفاده می کنم آشنا می شوید.

- با 11 مورد واقعی از تجربه من در تعمیر منابع تغذیه ( SMPS) ، که می تواند به صورت عملی شما را در تعمیر SMPS یاری کند آشنا می شوید.

- با 13 مورد واقعی از تجربه من در تعمیر منبع تغذیه کامپیوتر که با دقت انتخاب شده آشنا می شوید.

- و چیزهای بیشمار دیگر ...

 

روش پرداخت به کارت

ارسال لینک دانلود به تلفن همراه

یا ارسال فایل به ایمیل یا واتس آپ

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود ظاهر می شود

لطفا در صفحه پرداخت آنلاین شماره همراه و ایمیل را دقیق وارد کنید

می توانید فایل را از طریق ایمیل یا واتس آپ دریافت کنید

 

قیمت این فایل آموزشی

 12000 تومان

پرداخت آنلاین

روش دوم

پرداخت آنلاین

روش اول